KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15759419
nr 1575 9419
Eric Detthow
(1888-1952), Sverige
Etsningar, 2 st, Damer. Signerade och daterade, 1917,1918. Bladets mått: 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 47x39 cm
Eric Detthow, svensk målare född 1888, död i Stockholm 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:57:51
30/10 18:52:34
Eric Detthow
Läs mer om Eric Detthow
Eric Detthow
Läs mer om Eric Detthow
nr 1575 9419
Eric Detthow
(1888-1952), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 30 oktober 2023 |
| 30/10 18:52:34 | 1 | Vinnande bud |
Eric Detthow